Spoštovani starši!

Na podlagi Okrožnice MIZŠ, oziroma v skladu z Odlokom vlade o začasni prepovedi zbiranja ljudi v VIZ ustanovah, z dne 29. 3. 2021, ki zagotavlja nujno varstvo otrok v vrtcu in za učence 1. triletja v času 1. 4. do 11. 4. 2021, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17). Sektorji kritične infrastrukture so: sektor energetike, sektor prometa (prevoz ljudi in blaga), sektor prehrane (živilske trgovine), sektor preskrbe s pitno vodo, sektor zdravstva, sektor financ, sektor varovanja okolja ter sektor informacijsko-komunikacijskih omrežij in sistemov, v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in poklicni gasilci.

Zaposlitev se ugotavlja na podlagi Potrdilo delodajalca.

Prosim, da izpolnjeno potrdilo delodajalca prinesete do jutri, 31. 3. 2021.

Hkrati nas na elektronski naslov o-branik.ng@guest.arnes.si obvestite ali si boste izposodili IKT za pouk na daljavo in ali želite prejemati brezplačen topel obrok za svojega otroka (če imate subvencionirano kosilo).

Ravnatelj, Davorin Majhenič