OBVEZNI in NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI

OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI (za 3. triletje) in NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI (za 2. in 3. triletje) za šolsko leto 2020-21.

Na spletni strani šole, v zavihku DOKUMENTI, so objavljeni opisi OBVEZNIH in NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV, ki jih bomo na naši šoli učencem ponudili v šolskem letu 2020-21.

Poleg opisov so v DOKUMENTI objavljena tudi NAVODILA ZA VNOS IZBIRNIH PREDMETOV (za 7.-9. in za 4.-6. razred). Skrbno jih preberite in svojo izbiro po navodilih vnesite v eAsistent od 14. 4. do 20. 4. 2020. Vanj vstopite z vašim uporabniškim imenom in geslom, ne otrokovim.

V zavihku doumeti je še pregledna tabela razporeditve predmetov skozi triletje. Učenec ne more izbrati predmeta, ki ga je že obiskoval.

V primeru nejasnosti, lahko pišete ravnatelju (davorin.majhenic@os-branik.si) ali svetovalni delavki (maja.pahor1@os-branik.si).

ravnatelj Davorin Majhenič