Akcija zbiranja domačih igrač

Spoštovani starši!

Verjetno se strinjate, da je včasih igrač doma kar preveč, v oddelkih podaljšanega bivanja pa bi bili učenci vsake nove igrače zelo veseli.

Zato vas prosimo, da doma pobrskate med igračami, s katerimi se vaši otroci ne igrajo več oziroma bi jih bili pripravljeni podariti oddelkom OPB-ja, da bo učencem čas hitreje minil. Veseli bi bili starosti primernih in kakovostnih igrač.

Zbiramo:

• didaktične igrače (npr. igra spomin, sestavljanke ipd.)
      • družabne igre (npr. človek ne jezi se, šah, karte enka ipd.)
      • konstruktorske igrače (npr. kocke lego ipd.)
      • športne pripomočke, primerne za igro zunaj (različne žoge, kolebnice, gumitvist ipd.)

Podarjene igrače morajo biti:

• namenjene starosti 6-10 let,
      • cele in nepoškodovane ter
      • čiste.

Zaradi vzdrževanja higiene in starosti otrok, vključenih v OPB, plišaste igrače niso primerne.

Igrače zbiramo od 16. do 20. septembra 2019, oddate pa jih razrednikom.

Treba se je zavedati, da igrače, ki jih bodo otroci prinesli v šolo, postanejo last šole.

Pokvarjene, umazane in neprimerne igrače bomo žal prisiljeni zavračati takoj ali pa jih bomo vrnili po skupnem pregledu igrač tistemu učencu, ki jih je prinesel.

Po zaključku zbiranja bomo igrače razdelili po učilnicah, da si bodo naši otroci z njimi krajšali čas ter »bistrili možgane«.

Cenimo vaše sodelovanje in se vam iskreno zahvaljujemo!

aktiv podaljšanega bivanja

Otroška predstava 24. 9. 2019 ob 17:30

MONG ob občinskem prazniku vabi na otroško gledališko predstavo Nenavadna poroka. Na blagajni gledališča lahko dvignete brezplačne vstopnice. Več v priponki. Vabljeni!