Spoštovani,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se bo pouk začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, izvajal prilagojeno:

–  učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli,

–  učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Prevozi s šolskim kombije bodo potekali po prilagojene voznem redu:

– ZJUTRAJ (1. VOŽNJA;  7:30 Pedrovo, 7:40 Polje  2. VOŽNJA; 7:47 Cvetrož, 7:49 Lojevi.)

– POPOLDNE (1. VOŽNJA: 13:45 Steske – Cvetrož,  2. VOŽNJA; 13:50 Polje  – Pedrovo  3.VOŽNJA 14:20 Škrbči – Sp. Branica – Zavino)

Prevozi z avtobusom bodo potekali po običajnem voznem redu.

Učenci od 6. do 9. razreda bodo imeli, kljub temu, da se bodo šolali na daljavo, običajen urnik. Obveznosti bodo dobivali preko spletne učilnice, v torek pa bodo imeli tudi prvo video povezavo – razredna ura, preko orodja MIcrosoft Teams. Vse napotke so danes dobili v šoli.

Za vse nerešljive težave se obračajte na učitelja posameznega predmeta ali na razrednika.

Želimo si, da bomo tudi tokrat s skupnimi močmi in doslednim spoštovanjem ukrepov uspeli izboljšati trenutno epidemiološko situacijo ter se čim prej spet vsi vrnili v šolske klopi.

Lep pozdrav,

Davorin Majhenič, ravnatelj