Drugi september je bil poseben dan. Še posebej  se ga je razveselilo naših 16 prvošolčkov. Nasmejanih, veselih, radovednih in znanja željnih obrazov so prišli skozi velika vrata učenosti. V šolski avli smo pripravili sprejem našim šolskim novincem in njihovim staršem ter vsem učencem, s kratkim kulturnim programom. Poleg ravnatelja Davorina Majheniča, je učence nagovoril podžupan MONG Sebastjan Komel, ki je prišel v spremstvu županovega svetovalca Jake Fabjana.

Prvošolci so po končanem kulturnem programu pogumno odkorakali  v njihovo učilnico. Starše so po uvodnem skupnem delu poslali s svetovalno delavko, ki jim je posredovala nekaj informacij za prve šolske dni.

V tem času so učenci narisali risbico in se naučili gibalno pesmico, ki so jo nato predstavili staršem. Za zaključek so se posladkali s torto, na kateri sta bila naslikana marljiva čebelica Lili in razigrani Bine.

Učiteljice 1. razreda